Blackview G1WC - OKAZJE Oceń produkt:

od 222,13 PLN

oszczędzasz do 26%

  • Producent: Blackview
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Nośnik: karta SD

przenośnY REJESTRATOR JAZDY KAMERA SAMOCHODOWA G1WH Najnowsza wersja oprogramowania z menu w języku Polskim Kamera obsługuje karty 64GB class 10 przystępne w naszej ofercie Kamera samochodowa G1WH to kolejna lepsza wersja szczególnie lubianego rejestratora samochodowego G1W jednego z najkorzystniejszych w swej klasie cenowej.

W stosunku do poprzednika kamera G1WH daje nam możliwość zapisu video o szerszym zasięgu, kąt widzenia obiektywu wynosi aż 140°. Swoją wysoką pozycję na rynku model G1WH zyskał w głównej mierze za sprawą perfekcyjnego połączenia nieprzeciętnego procesora Novatek 96650 z przetwornikiem obrazu CMOS Aptina™ AR0330.

Procesor Novatek zezwala na zapisywanie obrazu video w wysokiej rozdzielczości 1920x1080 Full HD z szybkością 30 klatek/s. Oraz wspiera system WDR (Wide Dynamic Range), który zezwala na rejestrowanie materiału video w istotnie ulepszonej jakości w warunkach nocnych.

Filmy zapisywane są w plikach MOV z bardzo wydają kompresją H.264. Rejestrator jazdy G1WH wyekwipowany pozostał również w moduł G-czujnik, który zabezpiecza nagrania przed nadpisywaniem w razie kolizji czy wypadku.

Kamera samochodowa G1WH ma także możliwość wykonywania zdjęć o maksymalnej rozdzielczości aż 12Mpix. Najważniejsze zalety kamery samochodowej G1WH Maksymalna rozdzielczość video 1920x1080@30FPS Full HD - wyśmienita jakość obrazu Kąt widzenia kamery: 140° Procesor Novatek 96650 Przetwornik obrazu CMOS Aptina™ AR0330 Najnowsze oprogramowanie z polskim menu i bitrate 15Mbps nowoczesny system kompresji wideo H.264 zaawansowana technika WDR (Wide Dynamic Range) - stabilna ekspozycja w nocy Zapis video z szybkością 60 klatek / s w rozdzielczości 1280x720 Tryb nadpisywania plików Możliwość wyłączenia zapisu dźwięku Funkcja oznaczania nagrań video własnym tekstem Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu (Motion detect) zaimplementowany czujnik grawitacyjny (G-czujnik) - samoczynne zabezpieczenie plików w razie kolizji W pełni zautomatyzowany cykl zapisu audio-wideo (automatyczne rejestrowanie obrazu w chwili włączenia silnika, automatyczne wyłączenie urządzenia po zgaszeniu silnika) Nagrywanie w pętli (po zapełnieniu karty pamięci, następuje nadpisanie starych nagrań) Data i czas widoczna w materiale filmowym (możliwość wyłączenia) wyświetlacz 2.7" TFT LCD ekran panoramiczny 16:9 Wyjście USB2.0 / HDMI / AV OUT W związku z dużą popularnością tej kamery na naszym rynku pojawiło się dużo zamienników które nie posiadają nic wspólnego z oferowaną poprzez nas kamerą samochodową G1WH.

Kamery z zewnątrz nie różnią się niczym mają taką samą obudowę natomiast we wnętrzu znajdują się zupełnie inne podzespoły niżeli podają sprzedawcy. Proszę pamiętać, prosto jest napisać w ofercie iż kamera posiada wymienione przez nas podzespoły - większość klientów nie jest w stanie tego zweryfikować.

Prosimy o rozwagę i czujność przy wybieraniu sprzedawców. W naszych kamerach znajdują się oryginalne najlepsze podzespoły które gwarantują, iż jakość materiału video będzie taka jak na filmach prezentowanych poniżej.

Na potwierdzenie, iż posiadamy oryginalne kamery zrobiliśmy zdjęcie wnętrza kamery z naszą wizytówką. Film zarejestrowany kamerą samochodową G1WHAby zobaczyć filmy w stosownej jakości proszę włączyć tryb pełny oraz wybrać jakość HD Kamera samochodowa G1WH obsługuje szybkie karty micro SD 64GB w formacie FAT32 dzięki czemu jest w stanie zarejestrować do 8,5 godziny materiału wideo w najwyższej jakości wideo 1920x1080 Full HD.

W urządzeniu mamy do dyspozycji port AV i HDMI którymi możemy podłączyć kamerę samochodową do telewizora i oglądać nasze filmy na dużym ekranie. Rejestrator G1WH szczególnie proste instynktowne menu w języku polskim w którym możemy spersonalizować działanie kamery i dopasować ją do naszych potrzeb.

Nowa wersja oprogramowania unosi na ogół bitrate z 12Mbps na 15Mbps oraz zezwala na wprowadzenie własnego tekstu który będzie widoczny w materiale video. Pakiet mieści: kamera samochodowa G1WH niedługi uchwyt samochodowy umożliwiający montaż na szybie zasilacz samochodowy 12-24V kabel mini USB instrukcja obsługi w j.

polskim karta gwarancyjna 24 miesiące (dla kupujących) 12 miesięcy (dla firm) oryginalne opakowanie znakomicie nadające się na upominek

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Rejestratory samochodowe