Xblitz Limited - OKAZJE Oceń produkt:

od 99,00 PLN

oszczędzasz do 34%

  • Producent: Xblitz
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.4 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Limited marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Niezbędna równocześnie w trakcie długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas rutynowych podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Limited
  • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
  • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
  • brak świadków nie jest już problemem
  • wielofunkcyjność : dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
  • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
  • możliwość nagrania niespodzianych zdarzeń

mini kamerkę Xblitz Limited charakteryzuje idealna jakość obrazu nawet przy znacznym naświetleniu dzięki funkcji WDR, która reguluje obraz gdy trafia do niego zbyt dużo światła. Dodatkowo rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie istotny, nawet w trakcie przybliżania. Xblitz Limited pozostał zaopatrzony w pokaźny czytelny ekran. Pracę z rejestratorem usprawniają uzupełniające przyciski funkcyjne.

precyzyjny opis funkcji rejestratora Xblitz Limited

Wysoka rozdzielczość obrazu video – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.

Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu trafnych algorytmów do analizy naświetlenia obrazu, a także na aktywnej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych składników. Dzięki temu mamy możliwość precyzyjnej rejestracji sceny mimo obszernego kontrastu.

mocny uchwyt samochodowy – kamera stabilny i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Mocna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.

wbudowany mikrofon – wyjątkowo czuły, rejestruje dźwięk we wnętrzu auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

wbudowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli modne karty micro SD stosowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się użytkowanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana objętość to aż 32GB.

zaimplementowana bateria – użyta bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką objętość, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

Materiały – wysokiej jakości, trwała i oporna plastikowa obudowa

Funkcja SOS – samoczynne zabezpieczanie obecnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem albo przypadkowym usunięciem, uruchamiane przez naciśnięcie optymalnego klawisza.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem ngarywania).

G-sensor – jest to czujka grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, aby nie został on nadpisany albo przypadkowo usunięty.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

automatyczny start nagrywania – rejestrator uruchamia się automatycznie i początkuje nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, i automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej,, a także gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w chwili włączonego zapłonu.

W zestawie:

– Xblitz Limited

– Ładowarka samochodowa z przewodem ok 3,4m

– Uchwyt z przyssawką

– kabel USB

– Polska instrukcja obsługi

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Rejestratory samochodowe